PONEDELJAK · 22. JUN 2026.

DOČEK TURISTAPokrenuta kampanja „Poveži se sa Crnom Gorom“ za doček turista

Redakcija1 min čitanja
Doček turista na aerodromu u okviru kampanje Poveži se sa Crnom Gorom
Foto: Media Biro

Nacionalna turistička organizacija Crne Gore pokrenula je kampanju „Poveži se sa Crnom Gorom“, u okviru koje se na aerodromima u Podgorici i Tivtu organizuje doček turista. Riječ je o trećoj godini zaredom u kojoj se sprovodi ova kampanja.

Posjetioci po dolasku dobijaju simbolične poklone, promotivne materijale i besplatnu e-sim karticu sa jednodnevnim internetom, koju obezbjeđuje kompanija One.

Iz Nacionalne turističke organizacije poručuju da „prvi utisak često određuje cjelokupno iskustvo putovanja“ i da iskustvo svakog posjetioca počinje onog trenutka kada kroči na tlo Crne Gore.

Doček turista od 1. jula organizovaće se i na graničnom prelazu Dobrakovo.

Crnu Goru je Evropska turistička komisija u aprilu proglasila najbolje ocijenjenom evropskom destinacijom.

Podeli