DOČEK TURISTAPokrenuta kampanja „Poveži se sa Crnom Gorom“ za doček turista

Nacionalna turistička organizacija Crne Gore pokrenula je kampanju „Poveži se sa Crnom Gorom“, u okviru koje se na aerodromima u Podgorici i Tivtu organizuje doček turista. Riječ je o trećoj godini zaredom u kojoj se sprovodi ova kampanja.
Posjetioci po dolasku dobijaju simbolične poklone, promotivne materijale i besplatnu e-sim karticu sa jednodnevnim internetom, koju obezbjeđuje kompanija One.
Iz Nacionalne turističke organizacije poručuju da „prvi utisak često određuje cjelokupno iskustvo putovanja“ i da iskustvo svakog posjetioca počinje onog trenutka kada kroči na tlo Crne Gore.
Doček turista od 1. jula organizovaće se i na graničnom prelazu Dobrakovo.
Crnu Goru je Evropska turistička komisija u aprilu proglasila najbolje ocijenjenom evropskom destinacijom.


