VATERPOLOVaterpolisti Crne Gore poraženi od SAD u kontrolnom meču u Los Anđelesu
Redakcija1 min čitanja

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena je od Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 12:11 u kontrolnom meču odigranom u Los Anđelesu. Bio je to prvi od tri prijateljska duela dvije selekcije.
„Ajkule” su povele 5:4 poslije prve četvrtine, ali su domaći do poluvremena stigli do prednosti od 8:7.
Treća i četvrta četvrtina završene su rezultatom 2:2, pa je SAD na kraju slavila s golom prednosti.
Najefikasniji u crnogorskoj selekciji bio je Strahinja Gojković, koji je postigao tri gola.
Crnu Goru u Los Anđelesu očekuju još dva prijateljska meča protiv reprezentacije SAD.


