NEDJELJA · 28. JUN 2026.

NOVA POJAČANJAOdbojkaški klub Albatros doveo četiri nove igračice

Redakcija1 min čitanja
Odbojkašice OK Albatros Herceg Novi
Foto: RTHN

Odbojkaški klub Albatros iz Herceg Novog pojačao je redove uoči naredne sezone, dovođenjem četiri nove igračice.

Među pojačanjima su mlade crnogorske reprezentativke Ivana Šebek i Dunja Ćupić. Šebek, rođena 2007. godine, igra na poziciji primača servisa, dok je Ćupić, godinu dana mlađa, srednji bloker. Očekuje se da će dvije mlade reprezentativke dati značajan doprinos ekipi.

Šebek je prethodno nastupala za Bjelopoljsko Jedinstvo, a Ćupić za podgoričke klubove Akademiju i Budućnost.

Ekipi su se pridružile i dvije igračice iz Valjeva — primačica servisa Iva Rodić i tehničarka Marija Nenadović. Rodić je ranije igrala za Kikindu, Spartak iz Subotice, Valjevo, Novi Pazar i tuzlansku Slobodu.

Nenadović je karijeru gradila u klubovima Srbijanka Valjevo, Kleka, užičko Jedinstvo i OK Valjevo. Novim pojačanjima Albatros zaokružuje pripreme za nastupajuću takmičarsku sezonu.

Podeli