MEDITERANSKO PRVENSTVOKaratisti Shotokan tima iz Herceg Novog nastupili na prvenstvu u Egiptu
Redakcija1 min čitanja

Karatisti Shotokan tima iz Herceg Novog nastupili su na Mediteranskom prvenstvu u karateu, koje je održano u Aleksandriji u Egiptu. U dresu reprezentacije Crne Gore tim su predstavljala četiri takmičara.
Najbolji rezultat ostvario je Nemanja Gecaj, koji je sa tri pobjede i dva poraza zauzeo visoko peto mjesto u svojoj kategoriji.
Ostali predstavnici hercegnovskog kluba, Stefan Miljanović, Božo Tomašević i Radovan Đurović, zaustavljeni su u prvom kolu takmičenja.
U ekipnom plasmanu prvenstva prvo mjesto osvojila je reprezentacija Egipta, drugo Alžir, a treće Turska.
Nastup u Aleksandriji još jedno je međunarodno iskustvo za mlade novske karatiste, koji tokom sezone nastupaju na takmičenjima u zemlji i inostranstvu.


