77 GODINAMuzička škola Herceg Novi obilježila 77 godina rada jubilarnim koncertom
Redakcija1 min čitanja

Muzička škola Herceg Novi obilježila je 77 godina rada koncertom u koncertnoj sali ustanove. Program je održan u srijedu, 7. maja, sa početkom u 18 časova.
Pred publikom su nastupili učenici koji su ostvarili zapažene rezultate na državnim i međunarodnim takmičenjima. Pripremljen je raznovrstan program sa solo izvedbama i duetima u različitim instrumentalnim kombinacijama, a iz škole je za jubilarni koncert najavljeno i posebno iznenađenje za publiku.
Mlade muzičare uskoro očekuje i nastup na 51. državnom takmičenju koje će biti održano na Cetinju.
Tokom maja škola će predstaviti i treće izdanje školskog časopisa „Primavista", a završni ispiti za učenike biće održani u junu.


