ULAGANJE U OBRAZOVANJERenoviran kabinet hemije u OŠ „Orjenski bataljon“ u Bijeloj
Redakcija1 min čitanja

Kabinet hemije u Osnovnoj školi „Orjenski bataljon“ u Bijeloj u potpunosti je renoviran, uz finansijsku podršku Opštine Herceg Novi. Vrijednost radova iznosi 14.000 eura.
U okviru radova postavljena je nova podna obloga, okrečene su i sanirane zidne površine, a nabavljene su nove školske klupe i stolice. Učionica je opremljena i dodatnom potrebnom opremom.
Cilj ulaganja je poboljšanje uslova za nastavu hemije i praktičan rad učenika.
„Vjerujemo da će unaprijeđeni uslovi biti dodatni motiv za učenike i doprinijeti nastavku ostvarivanja zapaženih rezultata“, poručeno je iz škole.


